Categorii
Uncategorized

Programul Cupei Mondiale Feminine 2019 din Franta

Finalele celei de-a VIII-a Cupe Mondiale Feminine vor avea loc in Franta in perioada 7 iunie – 7 iulie 2019. www.monamagick.com 24 de echipe, inclusiv selectia Asociatiei germane de fotbal, joaca pentru titlu. theinfinikey.com Locurile sunt Grenoble, Le Havre, Lyon, Montpellier, Nisa, Paris, Reims, Rennes si Valenciennes. journalofanurbanegorilla.com Toate orele date sunt CEST. djfbridger.com ARD si ZDF (toate jocurile), precum si furnizorul de streaming DAZN (un joc pe zi de joc, toate jocurile din sferturile de finala) vor transmite Cupa Mondiala. www.pegasus7.net FAZ. b2bthinktank.com NET ofera, de asemenea, un ticker live cu toate informatiile. americareadytoroll.com

Prezentare generala a programului Cupei Mondiale feminine din 2019

Optimile de finala ale Cupei Mondiale feminine din 2019

Sambata, 22 iunie 2019 (17:30) in Grenoble -  Germania  - Nigeria 3: 0

Sambata, 22 iunie 2019 (21:00) la Nisa – Norvegia – Australia 4: 1

duminica, 23 iunie 2019 ( 17:30) in Valenciennes – Anglia – Camerun 3: 0

Duminica, 23 iunie 2019 (21:00) in Le Havre – Franta – Brazilia 2: 1 nV

Luni, 24 iunie 2019 (18:00) in Reims – Spania – SUA 1: 2

luni, 24 iunie 2019 (21:00) la Paris – Suedia – Canada 1: 0

marti, 25 iunie 2019 (18:00) in Montpellier – Italia – China 2: 0

marti, 25 iunie , 2019 (21:00) la Rennes – Olanda – Japonia 2-1

Sferturile de finala ale Cupei Mondiale feminine din 2019

Joi, 27 iunie 2019 (21:00) in Le Havre – Norvegia – Anglia 0: 3

Vineri, 28 iunie 2019 (21:00) la Paris – Franta – SUA 1: 2

sambata, 29 iunie 2019 (15:00) ) in Valenciennes – Italia – Olanda 0: 2

sambata, 29 iunie 2019 (18. www.laosubenben.com 30) la Rennes – Germania – Suedia 1: 2

Semifinale ale Cupei Mondiale Feminine din 2019

Marti, 2 iulie 2019 (ora 21:00) in Lyon – Anglia – SUA 1: 2

Miercuri, 3 iulie 2019 (ora 21:00) in Lyon – Olanda – Suedia 1: 0 cu programare

Jucati pentru locul 3 in Cupa Mondiala feminina din 2019

Sambata, 6 iulie 2019 (ora 17:00) la Nisa – Anglia – Suedia 1: 2

Finala Cupei Mondiale Feminine din 2019

Duminica 7 iulie 2019 (ora 17:00) la Lyon – SUA – Olanda 2-0

Runda preliminara a Cupei Mondiale feminine 2019

Grupa A (Franta, Coreea de Sud, Norvegia, Nigeria)

Vineri 7 iunie (21:00) la Paris – Franta – Coreea de Sud 4-0

Sambata, 8 iunie (21:00) la Reims – Norvegia – Nigeria 3-0

Miercuri, 12 iunie (15:00) la Grenoble – Nigeria – Coreea de Sud 2-0

miercuri 12 iunie (21:00) la Nisa – Franta – Norvegia 2-1

luni, 17 iunie (21:00) la Rennes – Nigeria – Franta 0-1

luni, 17 iunie (21:00) in Reims – Coreea de Sud – Norvegia 1-2

1. www.action-bearing.com Franta – 3 jocuri – 7: 1 goluri – 9 puncte

2. www.fidtrustco.net Norvegia – 3 – 6: 3 – 6

3. m.shopinelpaso.com Nigeria – 3 – 2: 4 – 3

4. zumax.com Coreea de Sud – 3 – 1: 8 – 0

Grupa B (Germania, China, Spania, Africa de Sud)

Sambata, 8 iunie (15:00) in Rennes -  Germania  - China 1-0

Sambata, 8 iunie (18:00) in Le Havre – Spania – Africa de Sud 3: 1

Miercuri, 12 iunie (18:00) in Valenciennes – Germania – Spania 1: 0

Joi, 13 iunie (21:00) la Paris – Africa de Sud – China 0: 1

luni, 17 iunie (18:00) in Montpellier – Africa de Sud – Germania 0: 4

luni, 17 iunie (18:00) in Le Havre – China – Spania 0-0

1 Germania – 3 – 6: 0 – 9

2 Spania – 3 – 3: 2 – 4

3a China – 3 – 1: 1 – 4

4a Africa de Sud – 3 – 1: 8 – 0

Grupa C (Australia, Italia, Brazilia, Jamaica)

Duminica 9 iunie (1 p. tannoy-speakers.com



  • wizz
  • augmentin
  • libris
  • la multi ani
  • golf 4
  • yahoo mail sign
  • vremea roman
  • ekopiro
  • buzau
  • dog german
  • coffee
  • locuri de munca pitesti
  • ff reward
  • fcpr
  • cristin ich
  • traducere franceza romana
  • speedtest rds
  • seriale turcesti online
  • isj iasi
  • armenia





m. nuclear-secrets.com ) in Valenciennes – Australia – Italia 1: 2

Duminica 9 iunie (3:30 p. dentaldiagnosticservices.com m. www.liveyourpassion.in ) in Grenoble – Brazilia – Jamaica 3: 0

Joi, 13 iunie (6 p. lawnmowerclass.com m. www.flaaless.com ) in Montpellier – Australia – Brazilia 3: 2

Vineri 14 iunie (18:00) in Reims – Jamaica – Italia 0: 5

marti, 18 iunie (21:00) in Grenoble – Jamaica – Australia 1: 4

marti, 18 iunie (21:00) in Valenciennes – Italia 0-1 Brazilia

1 Italia – 3 – 7: 2 – 6

2 Australia – 3 – 8: 5 – 6

3 Brazilia – 3 – 6: 3 – 6

4 Jamaica – 3 – 1:12 – 0

Grupa D (Anglia, Scotia, Argentina, Japonia)

Duminica 9 iunie (18:00) la Nisa – Anglia – Scotia 2-1

luni 10 iunie (18:00) la Paris – Argentina – Japonia 0-0

Vineri, 14 iunie (15:00) la Rennes – Japonia – Scotia 2-1

Vineri 14 iunie (21:00) in Le Havre – Anglia 1-0 Argentina

Miercuri 19 iunie (21:00) la Nisa – Japonia – Anglia 0-2

Miercuri 19 iunie (21:00) la Paris – Scotia – Argentina 3: 3

1 Anglia – 3 – 5: 1 – 9

2 Japonia – 3 – 2: 3 – 4

3 Argentina – 3 – 3: 4 – 2

4 Scotia – 3 – 5: 7 – 1

Grupa E (Canada, Camerun, Noua Zeelanda, Olanda)

Luni 10 iunie (21:00) la Montpellier – Canada – Camerun 1-0

Marti 11 iunie (15:00) la La Havre – Noua Zeelanda – Olanda 0: 1

sambata 15 iunie (15:00) la Valenciennes – Olanda – Camerun 3-1

Sambata, 15 iunie (21:00) in Grenoble – Canada – Noua Zeelanda 2-0

Joi, 20 iunie (18:00) in Reims – Olanda – Canada 2-1

Joi, 20 iunie (18:00) in Montpellier – Camerun – Noua Zeelanda 2-1

1 Olanda – 3 – 6: 2 – 9

2 Canada – 3 – 4: 2 – 6

3 Camerun – 3 – 3: 5 – 3

4 Noua Zeelanda – 3 – 1: 5 – 0

Grupa F (SUA, Thailanda, Chile, Suedia)

Marti, 11 iunie (18:00) in Rennes – Chile – Suedia 0: 2

marti, 11 iunie (21:00) in Reims – SUA – Thailanda 13: 0

duminica, 16 iunie (15:00) la Nisa – Suedia – Thailanda 5: 1

duminica, 16 iunie (18:00) la Paris – SUA – Chile 3: 0

joi, 20 iunie (21:00) in Le Havre – Suedia – SUA 0: 2

joi, 20 iunie (21:00) in Rennes – Thailanda – Chile 0-2

1 SUA – 3 – 18: 0 – 9

2 Suedia – 3 – 7: 3 – 6

3 Chile – 3 – 2: 5 – 3

4 Thailanda – 3 – 1:20 – 0

Pe langa prima si a doua grupa, cele mai bune patru treimi se califica si in optimile de finala. ahaonline.org  

Tabelul grupurilor terte

1. mytricareclaims.biz Brazilia – 3 jocuri – 6: 3 goluri – 6 puncte (Grupa C)

2. China – 3 – 1: 1 – 4 (B)

3. Camerun – 3 – 3: 5 – 3 (E)

4. Nigeria – 3 – 2: 4 – 3 (A)


5. Chile – 3 – 2: 5 – 3 (F)

6. Argentina – 3 – 3: 4 – 2 (D)