Categorii
Uncategorized

Program, rezultate si tabele la Campionatul Mondial de hochei pe gheata 2019

Runda finala a celui de-al 83-lea Campionat Mondial de hochei pe gheata va avea loc in Slovacia in perioada 10-26 mai 2019. michigandental.biz Jocurile celor 16 echipe vor fi jucate la Bratislava si Kosice. www.gangstagayvideos.com Pe langa Germania, sunt calificate gazde Slovacia, Danemarca, Finlanda, Franta, Marea Britanie, Italia, Letonia, Norvegia, Austria, Rusia, Suedia, Elvetia, Republica Ceha, Canada si Statele Unite. oapi.info Toate orele date sunt CEST. www.sexreaction.com

Sferturile de finala ale Campionatului Mondial de hochei pe gheata 2019 

Joi, 23 mai 2019 (16:15) – Canada – Elvetia 3: 2 NU

Joi, 23 mai 2019 (16:15) – Rusia – SUA 4: 3

Joi, 23 mai 2019 (20:15) – Republica Ceha -  Germania 5: 1

joi, 23 mai 2019 (20. www.calendaroccasions.com 15) – Finlanda – Suedia 5: 4 nO

Semifinale ale Campionatului Mondial de Hochei pe Gheata 2019 

Sambata, 25 mai 2019 (15. actvc.com 15) – Rusia – Finlanda 0. bigpeg.com 1

Sambata, 25 mai 2019 (19. wolow.judgeglendahatchett.com 15) – Canada – Republica Ceha 5: 1

Joc pentru locul 3 in Campionatul Mondial de hochei pe gheata 2019

Duminica, 26 mai 2019 (15:15) – Rusia – Republica Ceha 3,2 nP

Finala Campionatului Mondial de Hochei pe Gheata 2019 

Duminica, 26 mai 2019 (ora 20. luckyindian.com 15) – Finlanda 3-1 Canada

Prezentare generala a programului Campionatului Mondial de hochei pe gheata 2019

Grupa A (Finlanda, Canada, SUA, Slovacia, Danemarca, Franta, Germania, Marea Britanie)

Vineri, 10 mai 2019 (16:15) – Finlanda – Canada 3: 1

Vineri, 10 mai 2019 (20:15) – SUA – Slovacia 1: 4

Sambata, 11 mai 2019 (12:15) – Danemarca – Franta 5: 4

sambata, 11 mai 2019 (16:15) – Germania   Marea Britanie 3: 1

sambata, 11 mai 2019 (20:15) – Slovacia – Finlanda 2: 4

duminica, 12 mai 2019 (12:15) – SUA – Franta 7 : 1

duminica, 12 mai 2019 (16:15) – Danemarca – Germania 1: 2

duminica, 12 mai 2019 (20:15) – Marea Britanie – Canada 0: 8

luni, 13 mai 2019 (16:15) – SUA – Finlanda 3: 2 nO

Luni, 13 mai 2019 (20:15) – Slovacia – Canada 5: 6

marti, 14 mai 2019 (16:15) – Marea Britanie – Danemarca 0: 9

Marti, 14 mai 2019 (20. spectrum-corporation.com 15) – Germania – Franta 4: 1

Miercuri, 15 mai 2019 (16. www.rjtrading.net 15) – SUA – Marea Britanie 6: 3

Miercuri, 15 mai 2019 (20. bluecrossblueshieldofalabama.org



  • zacusca de vinete
  • chiuveta bucatarie
  • jocuri gratis
  • breslo
  • dedeman buzau
  • ebay kleinanzeigen
  • loto grecia kino live
  • scarlett johansson
  • dance fm
  • loto 6 din 49
  • adidasi
  • ponturi pariuri
  • canapele dedeman
  • prima zi de scoala
  • blikk
  • dramacool
  • spy shop
  • masini
  • converse
  • fructul pasiunii





15) – Germania – Slovacia 3 : 2

joi, 16 mai 2019 (16:15) – Canada – Franta 5: 2

joi, 16 mai 2019 (20:15) – Finlanda – Danemarca 3: 1

vineri, 17 mai 2019 (16:15) – Franta – Slovacia 3: 6

vineri, 17 mai 2019 (20:15) – Finlanda – Marea Britanie 5: 0

sambata, 18 mai 2019 (12:15) – Danemarca – SUA 1: 7

sambata, 18 mai 2019 (16:15) – Canada – Germania 8: 1

sambata, 18 mai 2019 (20:15) – Marea Britanie – Slovacia 1: 7

Duminica, 19 mai 2019 (16:15) – Germania – SUA 1: 3

Duminica, 19 mai 2019 (20:15) – Franta – Finlanda 0: 3

Luni, 20 mai 2019 (16:15) – Franta – Marea Britanie 3 : 4 nO

luni, 20 mai 2019 (20. heiler-forum.newsocietyfund.org 15) – Canada – Danemarca 5: 0

marti, 21 mai 2019 (12. okdoc.com 15 p. todaysteacher.com m. blessingfoundation.org ) – Finlanda – Germania 2: 4

marti, 21 mai 2019 (16. okvet.com 15) – Slovacia – Danemarca 2: 1 nP

Marti, 21 mai 2019 (20. www.jschell.de 15) – Canada – SUA 3: 0

Grupa B (Rusia, Norvegia, Republica Ceha, Suedia, Elvetia, Italia, Letonia, Austria)

Vineri, 10 mai 2019 (16:15) – Rusia – Norvegia 5: 2

Vineri, 10 mai 2019 (20:15) – Republica Ceha – Suedia 5: 2

sambata, 11 mai 2019 (12:15) – Elvetia – Italia 9 : 0

sambata, 11 mai 2019 (16:15) – Letonia – Austria 5: 2

sambata, 11 mai 2019 (20:15) – Norvegia – Republica Ceha 2: 7

duminica, 12 mai 2019 (12:15) – Rusia – Austria 5: 0

duminica, 12 mai 2019 (16:15) – Italia – Suedia 0: 8

duminica, 12 mai 2019 (20:15) – Letonia – Elvetia 1: 3

luni, 13 mai 2019 (16:15) – Rusia – Republica Ceha 3: 0

luni, 13 mai 2019 (20:15) – Norvegia – Suedia 1: 9

marti, 14 mai 2019 (16:15) – Italia – Letonia 0: 3

Marti, 14 mai 2019 (20:15) – Elvetia – Austria 4: 0

Miercuri, 15 mai 2019 (16:15) – Elvetia – Norvegia 4: 1

Miercuri, 15 mai 2019 (20:15) – Rusia – Italia 10: 0

joi, 16 mai 2019 (16:15) – Suedia – Austria 9: 1

joi, 16 mai 2019 (20:15) – Republica Ceha – Letonia 6: 3

vineri, 17 mai 2019 (16:15) – Austria – Norvegia 3: 5

vineri, 17 mai 2019 (20:15) – Republica Ceha – Italia 8: 0

sambata, 18 mai 2019 (12:15) – Letonia – Rusia 1: 3

sambata, 18 mai 2019 (16:15) – Italia – Norvegia 1: 7

sambata, 18 mai 2019 (20:15) – Suedia – Elvetia 4: 3

duminica, 19 mai 2019 (16:15) – Austria – Republica Ceha 0: 8

Duminica, 19 mai 2019 (20:15) – Elvetia – Rusia 0: 3

luni, 20 mai 2019 (16:15) – Suedia – Letonia 5: 4

luni, 20 mai 2019 (20:15) – Austria – Italia 3: 4 nP

marti, 21 mai 2019 (12. forumup.varickrealty.com 15 pm) – Republica Ceha – Elvetia 5: 4

marti, 21 mai 2019 (16. sqq.hamilton2.com 15) – Norvegia – Letonia 1: 4

marti, 21 mai 2019 (20. 15) – Suedia – Rusia 4: 7

Mod:  Primele patru echipe ale unei grupe din runda preliminara ajung in sferturile de finala. Ultimul este retrogradat in Divizia IA.