Categorii
Uncategorized

Fotbal EM: Germania castiga impotriva Portugaliei cu 4-2

Stare: 19. aussieearners.com 06. iaudit.com 2021 19:52

Patru goluri si o forta ofensiva neimaginata: tot ce lipsea DFB-Elf impotriva Frantei a fost aratat de selectia germana in al doilea joc de grupa impotriva Portugaliei. www.tjpyg.com Faptul ca adversarul a ajutat si el cu nerabdare la victoria 4: 2 (2: 1) de sambata (19 iunie 2021) se potriveste in imaginea acestui joc. gordist.org

DFB-Elf a observat chiar de la inceput ca este necesara repararea. numbersgame.com In ceea ce priveste personalul, aceeasi echipa a jucat la fel ca in Franta, dar in ceea ce priveste jocul, a fost o diferenta uriasa. forum.acehigh.ru Avansand rapid spre poarta portugheza si cu inteligenta, mingea a aterizat in plasa iberica dupa doar patru minute. escapeprague.xactprice.org Golul spectaculos al lui Robin Gosens nu a contat pe buna dreptate, totusi, deoarece Serge Gnabry a fost anterior blocat pe cruce. www.marydell.com Nu conteaza, credea echipa antrenorului national Joachim Low – si pur si simplu continua. game.imawitness.org

Kai Havertz a incercat-o (a 9-a), Toni Kroos a incercat-o (a 12-a), Thomas Muller a incercat-o (a 13-a), dar germanii nu au fost initial recompensati pentru stilul lor de joc vioi. www.gambling-trade.com Dimpotriva. www.pipermarbury.biz In minutul 15, Germania a ramas brusc in urma. www.tappahannockvalawyers.com Dupa un colt propriu, selectia DFB a fost contracarata intr-un mod exemplar prin Bernardo Silva, Diogo Jota si Cristiano Ronaldo si a fost cu 0: 1 in urma datorita golului vedetei Juve. www.hearstnewmedia.biz A fost un obiectiv de nicaieri pe care Low-Elf nu l-a socat. studiohire.com

Portugheza cu doua autogoluri

Portughezul se ghemui in spate. nimbus.c9w.net S-au gasit solutii si Gosens s-a gandit: Voi incerca din nou tehnica de tragere din al patrulea minut. www.minibuggy.net Ruben Dias si-a plasat minunatul sau pick-up direct pe partea stanga a suprafetei de pedeapsa in propriul sau caz (35). cumshots.poonfarm.com

• biden

Si doar patru minute mai tarziu, portughezii au ajutat din nou: Dupa urmatorul atac puternic al DFB-Elf, Raphael Guerreiro al lui Dortmund a fost in locul nepotrivit la momentul nepotrivit si a batut mingea ca alunecand pe portarul Rui Patricio. deadmoney.net Jocul sa transformat, datorita Portugaliei. www.finnflare.com Mats Hummels a marcat un autogol impotriva Frantei, se inscria in imaginea selectiei germane ca aceasta neplacere i s-a intamplat adversarului in acea zi. www.pacificframes.net

Havertz loveste imediat dupa pauza

La cateva minute dupa repornire, au demonstrat in a doua repriza ca selectia germana o poate face fara ajutor. Dupa urmatorul atac exemplar, falnicul Gosens a pus mingea pe Kai Havertz, caruia i s-a permis sa introduca cu 3-1 (51). A fost un hit care a aratat intregul repertoriu al selectiei germane. Trecerea securitatii, jocul pozitional, precizia – tot ce lipsea impotriva Frantei a fost prezentat din abundenta de Muller si Co. impotriva portughezilor.

DFB-Elf a jucat apoi ofensator intr-o frenezie. Dupa o centrare a lui Joshua Kimmich, lui Gosens i s-a permis, de asemenea, sa dea cu capul in lista golgheterilor (60). Dar in niciun caz nu totul a decurs fara probleme in jocul german. Apararea a ramas tremurata, dupa o lovitura libera, Ronaldo a fost lasat sa cada asupra lui Jota, care a marcat cu 2: 4 (67).