Echipa nationala de fotbal germana a cunoscut un final istoric la Cupa Mondiala din Rusia. Dupa o infrangere de deschidere impotriva Mexicului, echipa DFB a invins Suedia cu 2-1 intr-un joc dramatic. www.501trust.com Impotriva Coreei de Sud, echipa nationala a avut in mainile lor sa ajunga in runda a doua – si dupa o performanta slaba au fost eliminati pentru prima data in runda preliminara cu o infrangere cu 2-0.
Toate rezultatele Cupei Mondiale de fotbal din Rusia
In prezentarea noastra generala veti gasi toate rezultatele Cupei Mondiale 2018 sortate cronologic. 1×0.pocodetodo.com Puteti gasi, de asemenea, toate cele mai recente stiri despre Cupa Mondiala pe pagina noastra de subiecte.
Runda preliminara – prima zi de meci
Joi, 14 iunie
17:00, Grupa A la Moscova: Rusia – Arabia Saudita 5: 0 (2: 0)
Vineri, 15 iunie
14. tucholski.referencevalley.com 00, grupa A in Ekaterinburg: Egipt – Uruguay 0: 1 (0: 0)
17.00, grupa B la Sankt Petersburg: Maroc – Iran 0: 1 (0: 0)
20:00, grupa B la Sochi: Portugalia 3: 3 (2: 1) Spania
Sambata, 16 iunie
12. litmn.net 00, grupa C la Kazan: Franta – Australia 2: 1 (0: 0)
15:00, grupa D la Moscova: Argentina – Islanda 1: 1 (1: 1)
18:00, Grupa C la Saransk: Peru – Danemarca 0: 1 (0: 0)
21:00, grupa D in Kaliningrad: Croatia – Nigeria 2: 0 (1: 0)
Duminica 17.06. celstreamtechnologies.de
14.00, Grupa E la Samara: Costa Rica – Serbia 0: 1 (0: 0)
17:00, Grupa F la Moscova: Germania – Mexic 0: 1 (0: 1)
20:00, grupa E la Rostov: Brazilia – Elvetia 1: 1 (1: 0)
Luni 18. ofi-texas.com 06.
14. www.50stateclub.com 00, grupa F la Nijni Novgorod: Suedia – Coreea de Sud 1: 0 (0: 0)
17:00, grupa G la Soci: Belgia – Panama 3: 0 (0: 0)
20:00, grupa G in Volgograd: Tunisia – Anglia 1: 2 (1: 1)
Marti, 19 iunie
14.00, Grupa H la Saransk: Columbia – Japonia 1: 2 (1: 1)
17. henporai.net 00, Grupa H la Moscova: Polonia – Senegal 1: 2 (0: 1)
Runda preliminara – a doua zi de meci
Marti, 19 iunie
20:00, grupa A la Sankt Petersburg: Rusia – Egipt 3: 1 (0: 0)
Miercuri 20.06. dpinterracial.com
14.00, Grupa B la Moscova: Portugalia 1-0 Maroc (1-0)
17. www.japanmadness.com 00, Grupa A la Rostov: Uruguay – Arabia Saudita 1-0 (1-0)
20:00, grupa B la Kazan: Iran – Spania 0: 1 (0: 0)
Joi, 21 iunie
14.00, grupa C in Samara: Danemarca – Australia 1: 1 (1: 1)
17:00, Grupa C la Ekaterinburg: Franta 1-0 Peru (1-0)
20:00, grupa D la Nijni Novgorod: Argentina – Croatia 0: 3 (0: 0)
Vineri 22. drivered.info 06.
14. www.schoolofrockonline.com 00, Grupa E la Saint-Petersburg: Brazilia – Costa Rica 2: 0 (0: 0)
17.00, grupa D la Volgograd: Nigeria – Islanda 2: 0 (0: 0)
20:00, grupa E la Kaliningrad: Serbia – Elvetia 1: 2 (1: 0)
Sambata, 23 iunie
14. www.dispatchmediagroup.org
- can
- marilyn manson
- ucraina
- chess
- forum softpedia
- carmen chindris
- cotidianul
- voyeur house
- udemy
- king
- tonotil
- gmail cont
- ip
- altex arad
- mizar
- fantezii erotice
- smart bill
- primaria constanta
- cadouri barbati
- cambridge dictionary
00, grupa G la Moscova: Belgia – Tunisia 5: 2 (3: 1)
17.00, Grupa F la Rostov: Coreea de Sud – Mexic 1: 2 (0: 1)
20:00, grupa F la Soci: Germania – Suedia 2: 1 (0: 1)
Duminica 24. www.dreamsoap.com 06.
14:00, grupa G in Nijni Novgorod: Anglia – Panama 6: 1 (5: 0)
17:00, grupa H la Ekaterinburg: Japonia – Senegal 2: 2 (1: 1)
20:00, grupa H la Kazan: Polonia – Columbia 0: 3 (1: 0)
Runda preliminara – a 3-a zi de meci
Luni, 25 iunie
16. phq.muddasheep.com 00, Grupa A in Samara: Uruguay – Rusia 3: 0 (2: 0)
16:00, grupa A in Volgograd: Arabia Saudita – Egipt 2: 1 (1: 1)
20:00, grupa B in Kaliningrad: Spania – Maroc 2: 2 (1: 1)
20:00, grupa B la Saransk: Iran – Portugalia 1: 1 (0: 1)
Marti, 26 iunie
16:00, Grupa C la Moscova: Danemarca 0-0 Franta
16:00, Grupa C la Sochi: Australia – Peru 0: 2 (0: 1)
20:00, grupa D la Rostov: Islanda – Croatia 1: 2 (0: 0)
20:00, grupa D la Sankt Petersburg: Nigeria 1: 2 (0: 1) Argentina
Miercuri 27.06
16. umbrine.com 00, grupa F la Ekaterinburg: Mexic – Suedia 0: 3 (0: 0)
16.00, Grupa F la Kazan: Coreea de Sud – Germania 2: 0 (0: 0)
20:00, grupa E la Moscova: Serbia – Brazilia 0: 2 (0: 1)
20:00, grupa E la Nijni Novgorod: Elvetia – Costa Rica 2: 2 (1: 0)
Joi, 28 iunie
16:00, grupa H in Samara: Senegal – Columbia 0: 1 (0: 0)
16. caringcross.com 00, Grupa H la Volgograd: Japonia – Polonia 0: 1 (0: 0)
20:00, grupa G in Kaliningrad: Anglia – Belgia 0: 1 (0: 0)
20:00, grupa G in Saransk: Panama – Tunisia 1: 2 (1: 0)
Cupa Mondiala, optimile de finala
Sambata, 30.06. njfpr-dot-yamm-track.appspot.com
16:00, in Kazan: Franta – Argentina 4: 3 (1: 1)
20:00, la Sochi: Uruguay – Portugalia 2: 1 (1: 0)
Duminica 01.07. www.funds-sp.jp
16:00, la Moscova: Spania – Rusia 3: 4 iE (1: 1, 1: 1, 1: 1)
20:00, la Nijni Novgorod: Croatia – Danemarca 3: 2 iE (1: 1, 1: 1, 1: 1)
Luni 02.07. ad.dyntracker.de
16:00, in Samara: Brazilia – Mexic 2: 0 (0: 0)
20:00, la Rostov: Belgia – Japonia 3: 2 (0: 0)
Marti, 3 iulie
16:00, la Sankt Petersburg: Suedia – Elvetia 1: 0 (0: 0)
20:00, la Moscova: Columbia – Anglia 3: 4 iE (1: 1, 1: 1, 0: 0)
Sferturile de finala ale Cupei Mondiale
Vineri 06.07.
16:00, la Nijni Novgorod: Franta – Uruguay 2: 0 (1: 0)
20:00, in Kazan: Brazilia 1: 2 (0: 2) Belgia
Sambata 07.07.
16:00, in Samara: Suedia – Anglia 0: 2 (0: 1)
20:00, la Sochi: Rusia – Croatia 3: 4 iE (2: 2, 1: 1, 1: 1)
Semifinalele Cupei Mondiale
Marti, 10 iulie
20:00, la Sankt Petersburg: Franta – Belgia 1: 0 (0: 0)
Miercuri 11.07.
20:00, la Moscova: Croatia – Anglia 2: 1 (1: 1, 0: 1) nV
Meci pe locul 3
Sambata 14.07.
16:00, la Sankt Petersburg: Belgia – Anglia 2-0 (1-0)
Finala Cupei Mondiale
Duminica 15.07.
17:00, la Moscova: Franta – Croatia 4: 2 (2: 1)